Відгуки про пародонтолога

Відгуки про пародонтолога Вакульчук Аліна Анатоліївна.

Ось що пишуть клієнти. Всі відгуки абсолютно реальні! Ціни на наші послуги

Процедура: Профессиональная гигиена

Нещодавно зробила вперше у житті професійне чищення зубів. Порадила мені зробити це стоматолог. Хоча начебто проблем у мене не було із зубним каменем і рештою в цьому плані. Але коли лікар сказала, вирішила сходити. На прийомі насамперед запитала, чи це не боляче. У мене низький больовий поріг, лікую зуби завжди з анестезією. У результаті зрозуміла, що це круто і не боляче якщо робити у професіонала. Дякую величезне Аліна Анатоліївна!
Галина

Процедура: Професійна гігієна ротової порожнини

Відвідування клініки вибирав спонтанно, але лишився дуже задоволений. Велике спасибі Вакульчук Аліні. Дуже було страшно вперше робити гігієнічне чищення зубів. Було все дуже погано із зубами, вона акуратно і не боляче все зробила. Процедура, так собі задоволення, але якщо в неї робити, то піду ще
Сергій

Процедура: Професійне чищення зубів

Дякуємо за прекрасну роботу тепер тільки до Вас Аліна!!!
Микола

Процедура: гігієна ротової порожнини

Робила процедуру гігієни ротової порожнини. Аліна Анатоліївна професіонал своєї справи, все чудово зробила. Як лікар дуже приємна та уважна. Рекомендую!
Людмила

Процедура: професійне чищення зубів

Добридень! Вчора відвідала вперше клініку на Січових стрільців 2/2. Все дуже сподобалося! Дуже уважний та професійний підхід до кожного пацієнта! Робила проф. чищення зубів. Лікар Вакульчук Аліна Анатоліївна була просто чудова! Дуже доброзичлива, уважна, попередньо все проговорила, підготувала і все дуже якісно зробила! Особливих проблем із зубами ніколи не було, але вік бере своє. Тож перед процедурою було трохи страшно, т.к. виникла підвищена чутливість зубів. Однак мої побоювання були марними! Все просто чудово!!! Дякую! Обов’язково прийду! Раджу клініку своїм близьким та знайомим! ДЯКУЮ!!!
Каріна

Процедура: професійна гігієна ротової порожнини

Добрий день. Ще один гарний відгук хочу залишити Вакульчук Аліні Анатоліївні. Робили чистку та видалили зубний камінь, все пройшло безболісно і найголовніше результативно. Взагалі нічого не відчула при чищенні мало не заснула, хоча болю боюся жах як. У цього лікаря тепер лікуватимусь постійно. Лікар привітний, ввічливий та профі на 100%. Надала рекомендації щодо профілактики в домашніх умовах. Дякую.
Олена

Відгуки про пародонтолог у Хмельницькому.

Якщо вам сподобалося, будь ласка, залиште відгук у формі нижче.

Перед публікацією усі відгуки проходять обов’язкову перевірку!

    Нагору